


Ручка 3D з LED екраном 5V US B
755 ₴/комплект
604 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 37-113442
Ручка 3D з LED екраном 5V DX006 US B
3D ручка - це незвичайний творчий інструмент, який дозволяє створювати тривимірні об'єкти за допомогою пластику. Ця модель DX006 оснащена LED екраном і володіє всіма необхідними функціями для комфортної і творчої роботи.
Принцип роботи 3D ручки надзвичайно простий. На відміну від звичайних письмових і малюнкових інструментів, ця ручка не використовує чорнило. Замість цього вона розтоплює і наносить пластиковий матеріал шляхом його нагрівання і послідовного нанесення шар за шаром. Цей процес дозволяє вам створювати об'ємні малюнки і моделі.
Характеристика:
- USB-кабель 5V та різнокольоровий розхідний матеріал (три кольори).
- ЖК-екран, регулювання температури, регулювання швидкості, діаметр сопла ручки 0,7 мм, діаметр пластикової нитки розхідного матеріалу 1,75 мм, вага 65 г, розмір 184 х 31 х 46 мм.
- Вік: 5+
Ця 3D ручка стане відмінним інструментом для розвитку творчих навичок та фантазії у дітей і дорослих. Вона дозволяє вам створювати різноманітні об'єкти та малюнки із пластику, що відкриває безмежні можливості для творчості.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Колір корпусу | Різні кольори |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Характеристика | |
| Кабель | USB-5V |
| Витратний матриал | три кольори |
| Діаметр сопла ручки | 0,7 мм |
| Діаметр нитки | 1,75 мм |
| Вага | 65 |
| Розмір | 184*31*46 мм |
- Ціна: 604 ₴/комплект




