Секатор акумуляторний + міні пила акумуляторна, набір 2в1, 18V, шини 4″ та 6″, рез до 25 мм, 2 АКБ 1500 mAh, кейс ASR1013
5 140 ₴
4 112 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 37-124467
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Секатор акумуляторний + міні пила акумуляторна, набір 2в1, 18V, шини 4″ та 6″, рез до 25 мм, 2 АКБ 1500 mAh, кейс ASR1013»
Секатор акумуляторний + міні пила акумуляторна, набір 2в1, 18V, шини 4″ і 6″, рез до 25 мм, 2 АКБ 1500 mAh, кейс ASR1013
Переваги:
- 🌿 Універсальний набір 2-в-1: акумуляторний секатор і міні-ланцюгова пила для догляду за деревами, кущами та декоративними рослинами
- 🔋 Живлення від 18V Li-Ion акумуляторів, у комплекті 2 АКБ по 1500 mAh для тривалої автономної роботи
- 📐 Дві напрямні шини 4″ і 6″ – зручно як для тонких гілок, так і для грубішої обрізки
- ✂ Секатор розрахований на різ гілок до 25 мм, що суттєво пришвидшує сезонну обрізку
- 🧰 Поставляється у міцному кейсі з відсіками для інструментів, зарядного пристрою та аксесуарів
Опис:
🟠 Секатор акумуляторний + міні пила акумуляторна, набір 2в1, 18V, шини 4″ і 6″, рез до 25 мм, 2 АКБ 1500 mAh, кейс ASR1013 — це практичне рішення для домашнього саду та невеликого господарства. Набір підходить для обрізання плодових дерев, винограду, декоративних кущів і догляду за зеленими насадженнями на ділянці.
🔵 Бездротове виконання на базі 18V Li-Ion акумуляторів забезпечує свободу рухів без прив’язки до розетки. Дві батареї по 1500 mAh дають змогу працювати довше: поки одна батарея в роботі, іншу можна заряджати. Компактні розміри секатора та міні-пили полегшують доступ до важкодоступних гілок і зменшують втому рук.
🟢 Набір постачається в зручному пластиковому кейсі, де акуратно розміщені обидва інструменти, акумулятори, зарядний пристрій та витратні матеріали. Такий формат зберігання спрощує транспортування, захищає обладнання від пошкоджень і дозволяє швидко підготуватися до роботи в саду, на дачі чи під час виїзного обслуговування ділянок.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Акумуляторний секатор |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластик із гумовим покриттям |
| Матеріал леза | Сталь |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Мішок насадка | Ні |
| Стрічка для щеплення | Ні |
- Ціна: 4 112 ₴














